Tokio Hotel Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Fan

Tokio Hotelciler burası sizin yeriniz!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

cosma girl ropörtajı

4 posters
YazarMesaj
sheker_girl
Th-Ji Admin
Th-Ji Admin
sheker_girl

TH de favoriniz : tom we bill
Favori TH şarkınız : th şarkılarının hepsi

cosma girl ropörtajı Empty
MesajKonu: cosma girl ropörtajı   cosma girl ropörtajı Icon_minipostedSalı Şub. 05, 2008 10:49 pm

arkadaşlar 'cosmo girl'de röportajı vardı kısa ama süper paylaşmak istedim ocak ayı işte birde mini bir quiz var ile ilgili ne kadar iyi tanıyon gibiisinden ben gerçi hepimiz %100 tanıyoz ama güzel (beyazlar benim düşüncelerim arkadaşlarım )

kaynak:cosmo girl ocak sayısı

-> Aşıkken kendini nasıl hissediyorsun ?

ßill= bu bir insanın başına gelebilecek en güzel şey.yani bir başka insan için böyle duygular beslemek...aşık olduğumda genelde herkezin kafasını karıştırırım ve doğru düzgün hiçbir şeye konsantre olamam
(aynen aynen aynen )

-> Peki şimdi aşık olmak ister misin ?

ßill= evet ,çok isterim .ama bu,şu anda mutsuz olduğum anlamına gelmiyor. geçtiğimiz yıllarda hayatımda çok büyük şanslar yakaladım ve yanlız olmanın avantajları oldu . insanlarla özgürce konuşabiliyorsun ve kıskançlıkta yok ...(sende karar ver artık cim bir diyon ben kıskancım kıskansın biraz bir diyon özgürüm kıskanma yok anlamadım yani seni ve şu karışık düşüncelerini olsun çözecez artık )

-> Stresli olduğunuz zamanlar oluyor mu ?

Tom= tabiki oluyor, büyük turnemiz sırasında sürekli birlikteydik artık bi noktadan sonra birbirimizi görmek istemiyoruz ender olarak başımıza geliyor gerçi bu ama herkes arada sırada yanlız kalmak ister (bende hergün aynı kişiyi görmek istemem cum katılıyorm sana yanlız kalmak herkezin hakkı yahu )

-> Yaş 18, yetişkin gibi hissediyor musunuz ?

Tom=biz 13 yaşımızdan beri öyle hissediyoruz.o zamanlar bile bir diskonun önünde dururduk ve ' hadi girelim' derdik.ama bazı sorumlulukları da üstümüzde taşıyorduk .(siz zaten doğduğunuzda hürmüşsünüz maşallah bu ne hız yaa disko misko )

-> 18 yaşına girdiğinizde özel olarak yapmak istediğiniz bir şey var mıydı ? bir striptiz kulübüne gitmek gibi ?

Tom=öyle bir yere gitmek güzel olurdu ama ben seks için para ödemem...(klasik tom iştee )

-> ßill ,ne kadar zamandır kız arkadaşın yok ?

ßill= 2,5 yıldır yanlızım.bir kızla 1,5 yıl geçirdim ve ona gerçekten aşıktım (olsun aşkım geç olsun güç olmasın gerçek aşk bulmak kolay değil )

-> Şimdiye kadar kaç kız arkadaşın oldu ?

ßill= beş. bir kıza ilk aşık olduğumda dördüncü sınıfa gidiyordum ve o benden büyüktü.hep uzun süreli ilişkilerim oldu.(benimde aşkım yaa oratak yönümüz çok ben hep sölüyom zaten )

-> Bu yoğun tempoda bir mola olacak mı ?

ßill=mola vermek istersek veriyoruz ama işkoliğiz ! ve gerçekten böyle anlar nadir yaşanıyor.genelde tüm gün aktif oluyoruz. =( (yazık size aşka bile vakit yok diğil aşka nefes alamaya vakitleri yok gariplerimin )

->Strese karşı size ne yardımcı oluyor ?

ßill=yanımda grupla ilgisi olmayan birini olmasını isterdim,bir kız arkadaş gibi ... hala büyük aşkımı arıyorum.!(ya be burdayım aşkım yaa ne uzaklara gidiyon )

Gustav= evet, evet aşkımı bulmak benimde tek istediğim şey özellikle konserden sonra bana masaj yapabilecekse (uyanığa bak sen ee hadi hayırlısı gusu'cum sanada bulursun işallah )

-> Ne zaman tatil yapacaksınız ?(sanane )

Georg=yıl sonunda bir tatile çıkacağız.gezegen üzerindeki küçük bir adaya gideceğiz. birlikte gitmiyoruz ama.böyle ölünca birbirimizi tekrar gördüğümüzde mutlu oluyoruz ve 2008 için yine tam güç elde edebileceğiz (ne güzel sen sölesene bu ada neresii gerçi gitmişsinizdir de çoktan olsun bidahakine hazırlık yapalım nereye gitcek onu bilsem yeter ben )
Sbnm Kaulitz
Th-Ji Admin
Th-Ji Admin
Sbnm Kaulitz

TH de favoriniz : Bill Kaulitz
Favori TH şarkınız : Schrei

MesajKonu: Geri: cosma girl ropörtajı   cosma girl ropörtajı Icon_minipostedSalı Şub. 05, 2008 11:05 pm

Alıntı :
(siz zaten doğduğunuzda hürmüşsünüz maşallah bu ne hız yaa disko misko )

Benim doğum günümde diskodaydı dimi Eylem afro

Alıntı :
(ya be burdayım aşkım yaa ne uzaklara gidiyon )

Bill Benim! Laughing
http://tokiohotelfan.forumcanadien.org
rock4ewer
Th-Ji Üye
Th-Ji Üye
rock4ewer

TH de favoriniz : bill a$kım
Favori TH şarkınız : rette mich

MesajKonu: Geri: cosma girl ropörtajı   cosma girl ropörtajı Icon_minipostedÇarş. Şub. 06, 2008 4:51 pm

paylaşınım için saol
http://rock4ewerth.blogcu.com
ayşenur_kaulitz
Th-Ji Üye
Th-Ji Üye
ayşenur_kaulitz

MesajKonu: Geri: cosma girl ropörtajı   cosma girl ropörtajı Icon_minipostedÇarş. Şub. 06, 2008 10:14 pm

paylaşımın için saol jnm

cosma girl ropörtajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-