Tokio Hotel Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Fan

Tokio Hotelciler burası sizin yeriniz!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

süper ropörtaj

YazarMesaj
sheker_girl
Th-Ji Admin
Th-Ji Admin
sheker_girl

TH de favoriniz : tom we bill
Favori TH şarkınız : th şarkılarının hepsi

süper ropörtaj Empty
MesajKonu: süper ropörtaj   süper ropörtaj Icon_minipostedÇarş. Şub. 06, 2008 4:38 pm

Tom(t)
Bill(b)
Gazeteci(g)
--------------------------------
G=merhaba arkadaşlar sizinle tanışmak çok güzel nasılsınız?
T=teşekkürler iyiz(vay vay)
B=merhaba
G=evet sorulardan başlayalım öncelikle aşk hayatı ne dersiniz?
T=benim için bir sorun yok
B=benim için var ama çok gerekliyse başlayalım
G=evet özellikle kız fanlarınız çok var bu yüzden sevgiliniz varsa sizi kıskanıyor mu?
T=yok ve kıskanmıyor(olleyyy)
B=kız arkadaşım olsa da olmasa da kıskanmaz çünkü bu benim işim zaten beni fanlarımdan kıskananla benim işim olmaz.
G=o bill büyük konuştun jane kızmasın
B=siz nerden biliyorsunuz of tom inanmıyorum sana hep sen çıkıyorsun bu işlerin altından ne kadar kötüsün
T=yapma bill zaten öğreniceklerdi.
G=neyse peki en çok gidip konser vermek istediğiniz ülke Tokyo bu herkes biliyor peki başka
T=ben rusya’yı ve türkiye’yi görmek isterim
G=hımm rusyayı neden olduğunu tahmin edebiliyorum peki neden Türkiye orada güzel kız mı aricaksın?
T=belki siz paparazziler beni kızların peşinde koşan salak bi çocuk olarak görebilirsiniz ama ben rusya’yı çok merak ettiğim için, türkiye’ye ise hiç gitmediğim için gitmek istiyorum ama merak ediyorsanız söyleye bilirim evet türk kızları çok güzel hiç değilse sizden daha güzel (nahh aldın mı cevabını gazeteci??!!!)
B=tamam ya tartışmaya gerek yok ben de(anlamadım )
g= askerlik konusuna gelince gerçekten yoklama kaçağı mısınız?
t=hayır alakası yok zaten almanya'nın bir ordusu yok bu yüzden askere gitmekte zorunlu değil
b=evet haklısın eğer öyle birşey olsaydı bizden önce george ve gustav giderdi
t=evet aynen öyle
g=peki ayrılacağınız ve bill senin solo albüm çıkaracağın konusunda yazılar var doğrumu?
t=hanımefendi bir şey sora bilir miyim
g=taabii buyrun
t=eğer ayrılıyor olsaydık burada ne işimiz vardı biz burada tokio hoteli temsil edioruz ayrılsak burada olmazdık öyle değilmi?
b=evett haklısın tom bunlar sadece saçmalık
g=bill senin gay olduğuna yönelik iddalar var ne diyorsun
b=of ben cvaplamaktan sizde sormaktan bıkmadınız ben gay değilim bana gay diyenler önce aynaya baksın
t=bill erkek oluğunu ispatlamak için cinsel organını açmasımı gerekio

g=tabiki hayır evet röportaj için saolun ii günler

süper ropörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-