Tokio Hotel Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Fan

Tokio Hotelciler burası sizin yeriniz!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

bravo dergisi ropörtajı

2 posters
YazarMesaj
sheker_girl
Th-Ji Admin
Th-Ji Admin
sheker_girl

TH de favoriniz : tom we bill
Favori TH şarkınız : th şarkılarının hepsi

bravo dergisi ropörtajı Empty
MesajKonu: bravo dergisi ropörtajı   bravo dergisi ropörtajı Icon_minipostedÇarş. Şub. 06, 2008 4:49 pm

Bravo: Kendinizle ilgili neleri seviyorsunuz?
Tom: Hehe, nereden başlasam [gülüyor] ? Bence, ben son derece eğlenceli, komik biriyim. Sert ve vahşi konuşmakta en iyisiyim. (ne diyor ya bravo dergisi ropörtajı Grin ) [tekrar gülüyor]
Bill: Kendimle ilgili neyi mi seviyorum? Hırsım. Birşeye başladığımda onu sona başarıyla ulaştırıyorum. (vayt) Ve birşeyler ters gittiğinde, kendimi suçlayabiliyorum.

Bravo: Peki neler sizin sinirlerinizi bozar?
Bill: Geç kalkan biri olmam beni sinirlendiriyor! [somurtuyor]
Tom: Evet, bu beni de kızdırıyor...!
Bill [gülüyor]: Kalkmakla ilgili bazı problemlerim var - Yataktan kurtulamıyorum. Biz Gustav gibi olmak istiyoruz. O tam bir erkenci kuş! (earlybird yazıyordu bravo dergisi ropörtajı Grin ) Biz bütün gün uyuruz!

Bravo: Fakat sen bunu değiştirebilirsin, değil mi ?

Tom: Bu soruların dışında! Biz bunu değiştiremeyiz. Bu bir hastalık gibi..
Bill: 15 saat uyuduğumuzda zaman bile, hala yorgun oluyoruz. Bu doğamızda olmalı ( ) Daha sonra aynaya baktığımda, tamamen şişmiş görünüyorum. Yüzümde haç şeklinde çizgi çizgi izler oluyor. - yastıktan dolayı..

Bravo: Bill, kardeşinle ilgili neyi çok seviyorsun ? ve Tom, sen Bill hakkında neyi çok seviyorsun ?
Bill: Bence bu çok "cool". Tom çok içten biridir. (ayy canım yerimm )
Tom: Of Bill, sen çok adisin!
Bill: Noldu ki, niye lan (burayı ben böyle yazdım sadece "niye" diyordu )
Tom: Çünkü bende aynısını senin için söyleyecektim! Neyse, ben Bill le ilgili olan birşey seviyor muyum ? Hmm, evet, Bill uzun süren günlerde çok huysuz olur. Onunla ilgili hiçbir şeyi sevmezsin. [gülüyor.] Hayır, ben onun enerjisini seviyorum. Bazen o uzun tartışmalara çok katılır. Fakat bu onun nasıl biri olduğu.

Bravo: Hangi yiyecekleri sever - sevmezsiniz ?
Tom: Makarnayııı çok severiiim, özellikle domatesli-kaşarlı salçaylaa!! (o nasıl oluyor ya ? kaşarlı salça mı demek istedi yoksa domates salçası + kaşar mı? bravo dergisi ropörtajı Grin )
Bill: Evet, ve ekstradan parma peyniriyle..
Tom: O dünyanın her yerinde mükemmel bir tat veriyor.
Bill: Bence brokoli ve karnıbahar çok iğrenç. (koçum bee bende sevmem bravo dergisi ropörtajı Grin ) Bir yada 2 kez denedim - ve tabakta onlarla cebelleştim.. Gerçekten sebze yemeklerini sevmiyorum.. Iyy çok sağlıklı
Tom: Bence kuşkonmaz boktan birşey (o ne ki yaaa )

Bravo: Ve ne tür kızlardan hoşlanırsınız ?
Bill: Ben güzel ellerden ve gözlerden hoşlanırım. Ben ilk bunlara dikkat ederim.
Tom: Hoş gözleri ve güzel biçimli popoları olanlardan

Bravo: Nasıl gözlerden?
Tom: Bakabildiğin gözlerden [gülüyor]. Ayrıca sarkık, buruşuk kalçaları da sevmem ( )

Bravo: Hangi kokularıı seversin ve koklarsın ?
Bill: En kötü koku mu ?? Georg gaz çıkardığında... ( ) Hayır, gerçeğe dönersek: elma-aromalı mumlardan hoşlanıyorum ve mükemmel bir köpüklü banyo. (soruyla ne alaka ?)
Tom: Meyveli parfüm kokusu severim ve tütsüleri.

Bravo: Siz enerji içeceklerine düşkündünüz. Hala öyle mi ?
Bill: Hayır. Biz onlardan bıktık. Ben soğuk sütün içinde çilek aroması severim, pratik olarak. Gerçekten fazla şekerli- ve sağlıksız (enerji içecekleri için diyor.) Ve bunlar bizim sevdiklerimiz..
ayşenur_kaulitz
Th-Ji Üye
Th-Ji Üye
ayşenur_kaulitz

bravo dergisi ropörtajı Empty
MesajKonu: Geri: bravo dergisi ropörtajı   bravo dergisi ropörtajı Icon_minipostedÇarş. Şub. 06, 2008 10:04 pm

bu ropörtaj çok güsel ya saol eline sağlık cnm

bravo dergisi ropörtajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» th!!dergisi
» tom bravo dergi anketi mutlaka okuyun