Tokio Hotel Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel Fan

Tokio Hotelciler burası sizin yeriniz!

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

biLL İKİ SENEDİR ÖPÜŞMÜYOMUŞ KİKİ

2 posters
YazarMesaj
sheker_girl
Th-Ji Admin
Th-Ji Admin
sheker_girl

TH de favoriniz : tom we bill
Favori TH şarkınız : th şarkılarının hepsi

biLL İKİ SENEDİR ÖPÜŞMÜYOMUŞ KİKİ Empty
MesajKonu: biLL İKİ SENEDİR ÖPÜŞMÜYOMUŞ KİKİ   biLL İKİ SENEDİR ÖPÜŞMÜYOMUŞ KİKİ Icon_minipostedC.tesi Şub. 09, 2008 12:57 am

2 Seneden beri kimseyi öpmemiş bile... BiLL Kaulitz'le aşk hakkında bir röpörtaj
« :»

--------------------------------------------------------------------------------

!! Önemli Not = Bu röpörtaj Mart Ayından Kalmadır !!

Kaynak = http://tokiohotelamerica.com/?p=61

2 seneden beri hiç öpücük yok ! Neden bu kadar yalnız ..

Binlerce aşk mektubu , çığlık atan fanlar!
Sayısız kız ona “seni seviyorum” diye bağırıyor (ONLAR BENİM KARŞIMA GEÇMESİN ZATEN biLL İKİ SENEDİR ÖPÜŞMÜYOMUŞ KİKİ 936610). O Almanya'da en çok arzu edilen erkek .
Ama yinede Bill Kaulitz (17) hala tek . Ve 730 günden fazla bir süredir .
Bravo'daki bu röpörtajda Tokio Hotel'in solisti kızları , yalnızlığı , duygularını ve yeni bir aşk için olan umutlarını anlatıyor .

Bravo: Tam olarak ne zamandan beri teksin ?
Bill : Yaklaşık 2.5 yıldan beri yalnızım.

Bravo : O zaman bu en son kız arkadaşın olduğunda 14 yaşındaydın demek olmuyor mu ?
Bill : Kesinlikle . O kızla 1.5 sene boyunca beraberdik ve ben ona gerçekten aşıktım .

Bravo : Neden ayrıldınız ?
Bill : Bilmiyorum . Başka taraflara sürüklendik . Ama ben hiçbir kız arkadaşımdan kavga nedeniyle ayrılmadım zaten . Her zaman arkadaş kalırım ve onlarla iletişimi kesmem .

Bravo : Kaç tane kız arkadaşın oldu ?
Bill : Beş ! İlk defa aşık olduğumda 4. sınıftaydım . Benden büyüktü . Benim her zaman uzun ilişkilerim olmuştur .

Bravo : Aşık olduğunda kendini nasıl hissedersin ?
Bill : Olabilecek en iyi şeydir bu eğer başka bir insana büyük duygular besliyorsan .. Öyle olduğunda kafam tamamen karışık olur ve hiçbir şeye konsantre olamam ...

Bravo : Peki bugün aşık olmak ister miydin ?
Bill : Evet ! Tekrar aşık olmayı gerçekten isterdim . Bu duygu gerçekten harika – bu duyguya tekrar sahip olabilmek fevkalade olurdu . Ama ben kesinlikle hiçte mutsuz değilim şuan . Son yıllarda çok şanslı olaylar yaşadım . Ayrıca tek olmanın avantajlarıda var . İstediğin gibi insanlarla konuşabiliyorsun ve kimseye bir şey kanıtlaman gerekmiyor .. ayrıca kıskançlıkta yok .

Bravo : Kimseyle öpüştün mü şu son 2 senede ?
Bill : Hayır ! Sadece arkadaşça öpücükler – karşılamalar için . Ama tutkulu bir şey olmadı .

Bravo : Ama genelde partilerde ve etkinliklerde bulunuyorsun – bir şey olabilmeli ..
Bill : Evet , tabii . Ama ben ama öylesine birini seçmem . Kısa flörtlerim bile olmaz benim . Tabii bu mümkün ama bu genelde Tom'un bölümü (güler). Benim için hiçbir şey ifade etmiyor bunlar .

Bravo : Bazen kendini yalnız hissetmiyor musun ?
Bill : Evet , öyle zamanlar oluyor . Hep bir seyahatteyiz – ve bazen gece yalnız oluyorsun . Bu bizim hayatımızın bir parçası . Böyle durumlarda yanımda bir kızın olması iyi olurdu . Tabii Tom , Gustav , Georg ve ailem var ama yine de bazen kendimi yalnız hissediyorum .

Bravo : Bunu yenmek için ne yapıyorsun ?
Bill : Uyuyorum ! (sırıtır) Hep iyi gelir .

Bravo : Ama bu çok üzücü değil mi ?
Bill : Hmm – böyle durumlarda arkadaşlarımı arıyorum genelde . Hep benim yanımda oluyorlar . Ayrıca hissettiklerimi yazmama yardımcı oluyor – mesela yeni şarkımız “Hilf mir fliegen” i böyle yazdım .

Bravo : Fanlarının aşk itiraflarından oluşan bir yağmura tutuluyorsun hep . Bir fanı kız arkadaşın olarak hayal edebilir misin ?
Bill : Bu çok cool olurdu . Benim yaptığım işi ve müziğimi seven birine sahip olmak süper olurdu .

Bravo : Peki bu kadar kızın arasından aşık olabileceğini nasıl bulmayı planlıyorsun ?
Bill : Bu zor tabi – ama imkansız değil . Fanlarla tanışabildiğim bir sürü durum oluyor . Böylece bir tanesine aşık olabilmem mümkün .

Bravo : Hiç bir fanla tanışıpta , “Çok ateşli” diye düşündün mü ?
Bill : Evet , öyle kızlar vardı ve ben gerçekten çok tatlı olduklarını düşündüm . Ama genelde birbirimizi daha yakından tanımamız için zaman olmuyor . Benim hep zamana ihtiyacım olur kalbimi birine açmadan önce .

Bravo : Bunu nasıl değiştirmeyi istiyorsun ?
Bill : İstemiyorum . Ayrıca aklımda tanıştığımın o an fotoğraf gibi kalır . Ben ilk görüşte aşka aşırı inanırım .

Bravo : Böyle bir durumda nasıl tepki verirdin ?
Bill : Önce düşünürdüm : Onu iyice tanımam gerek . Ama gerçekten hiçbir fikrim yok ne kadar ileri gideceğim hakkında . Tamamen karmakarışık olurdum ve nereye gideceğimi bilemezdim .

Bravo : Peki gruplar ?
Bill : Onlarla hep iyi konuşmalarım olur ama ben tek gecelik ilişkilerin insanı değilim...

Bravo : Peki tek gecelik bir ilişki yaşayabilmen için ne olmalı ?
Bill : İlk bakışta aşk sanmalıyım ve ertesi sabah aslında onun aptal ve o..... olduğunu farketmeliyim . Öyle olduğunda sadece tek bir geceyle kalır iş . Ama böyle şeyler yapmayı düşünmüyorum , gerçekten tek gecelik ilişkileri sevmiyorum .

Bravo : Fanlarının sevgisi ilişki yerine geçebiliyor mu ?
Bill : Olabilir . Fanların bize ilettikleri ne olursa olsun çok güzel . Gerçekten harika bir duygu onlara sahip olmak . Onları düşünmek hep bana yardım ediyor .

Bravo : Müzik mi Aşk mı ? Hangisi daha önemli ?
Bill : Ben hayalimi müzikle yaşıyorum . Aşık olduğumda belki bunu başka bir ışıkla görücem .. Ama şuan için Tokio Hotel benim için ilk sırada ..

Bravo : Fanlarına birine aşık olduğunu söyler misin ?
Bill : Evet ! Bunu kendime saklayamayacağım kesin . Ayrıca öyle bir şey olduğunda onunla çok zaman geçiririm ve herkes bunu görür zaten
EyLm Kaulitz
Th-Ji Üye
Th-Ji Üye
EyLm Kaulitz

TH de favoriniz : TOM KAULİTZ
Favori TH şarkınız : Spring Nicht/Schrei/Monsoon/Break away vb. vb.:D

biLL İKİ SENEDİR ÖPÜŞMÜYOMUŞ KİKİ Empty
MesajKonu: Geri: biLL İKİ SENEDİR ÖPÜŞMÜYOMUŞ KİKİ   biLL İKİ SENEDİR ÖPÜŞMÜYOMUŞ KİKİ Icon_minipostedÇarş. Şub. 20, 2008 10:04 pm

bu röpörtaj yalan!!

biLL İKİ SENEDİR ÖPÜŞMÜYOMUŞ KİKİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bill ve tom
» bill we jetski
» bill resimleri